Výsledek zápasu


Mladší žáci (U14)
Žákovská liga
06.10.2019

Jižní Supi
39 - 111
Tigers Basketball České Budějovice
6:25, 6:38, 13:26, 14:22

Střelci

Filip Čihák 27, Bárt Kačírek 26, Kevin Humpál 16, Kuba Šimonek 15, Tomáš Hrubý 12, Filip Kačírek 4, Martin Bitto 3, Jirka Kadlec, Saša Hess a Kuba Svoboda po 2, Séba Papež, Tobiáš Fejfar

Hodnocení trenéra

Komentář trenéra k oběma utkáním: "Asi není třeba nijak komentovat výsledky z obou utkání. Bohužel začínám mít pomalu obavy, zda pro nás taková utkání mají vůbec nějaký smysl. Taková utkání nám nic nedají a troufnu si tvrdit, že soupeřům také ne. Hráči sice získají sebevědomí, ale kdo ví, jak bychom uspěli v opravdové konfrontaci. Zatím jsme neměli jedinou šanci si zahrát opravdu vyrovnané utkání a nevíme, jak na tom ve skutečnosti jsme. V utkáních nemáme šanci si zahrát postupný útok a když něco zkazíme, tak nás soupeř většinou ani nepotrestá, takže ani nemáme pocit, že je něco špatně. Na konci října jedeme na turnaj do Maďarska, kde se, doufám, potkáme se silnějšími soupeři. V základní skupině nás pravděpodobně již žádné překvapení nečeká, proto musíme hledět dopředu s otevřenýma očima a nesmíme usnout na vavřínech. Takové výsledky pro nás nemohou být měřítkem dobré práce, ani s nimi nemůžeme být spokojeni. Musíme udělat teď maximum pro to, abychom si zahráli těžká a vyrovnaná utkání, která skutečně odkryjí naše nedostatky. Jinak nemáme šanci naši hru posunout."

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Bosh Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent VH Dent VH Dent