5:23, 14:26, 23:22, 22:11

Střelci

Najbrtová(13/10) 18, Soukupová B.(4/3) 13, Pazourková(3/2), Baláková(3/2, 2) a Peterková(1/1, 1) po 12, Theerová(9/5) 9, Soukupová D. 4, Zajíčková(2/2/) 2

Hodnocení trenéra

V prvních dvou čtvrtinách jsme navázali na sobotní utkání v Lounech. Supr obrana(pomalu začínáme mluvit :-) ) a pestré útočné kombinace podpořené dobrou hrou 1-1 byly základem 30 bodového rozdílu. Ve druhé polovině hry se soupeř začal uchylovat k velmi tvrdé místy až nevybíravé hře se kterou jsme si nedokázali moc poradit a rozhodčí v této části hry zcela propadli neboť poměr faulů 15:14 vůbec neodpovídal tomu co se na hřišti dělo. My se soustředili na to jak a co která hráčka soupeře udělala místo toho abychom se dál věnovali hře. To se projevilo zejména v poslední čtvrtině. Takže konec utkání byl spíš boj o přežití a basketbal šel bohužel na druhou kolej !!! Na druhou stranu je to dobré poučení do dalších utkání.