Výsledek zápasu


Juniorky (U19)
Liga
07.03.2020

Tigers Basketball České Budějovice
73 - 52
Sokol Kladno
25:12, 21:14, 17:22, 5:9

Střelci

Najbrtová (8/4, 3) 25, Soukupová D. (1/1) 15, Pazourková K. (3/1) 11, Soukupová B. (2/1, 1) 10, Baláková 8, Zajíčková a Theerová po 2

Hodnocení trenéra

Poslední dvě domácí utkání jsme odehráli na palubovce v Borotín před slušnou diváckou kulisou. Mladé naděje místního klubu za pomoci dvou bubnů vytvořily pěknou a bouřlivou atmosféru. Do utkání jsme vlétli a první čtvrtinu vyhráli o 12 bodů. Ve druhé čtvrtině jsme přidali ještě pár bodíků a nebýt výpadku v posledních minutách (3:11) , tak jsme mohli mít v poločase náskok 30 bodů … Bohužel od té chvíle naše koncentrace klesla o čemž svědčí výsledky dalších dvou čtvrtin … 5 bodů nastřílených v poslední čtvrtině , to se nám už dlouho nestalo..... Musíme si víc vážit míče a získat vetší přehled po hřišti , což nám vytvoří po nájezdu a následném vyhození více volných střeleckých pozic.

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Bosh Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent VH Dent VH Dent