Výsledek zápasu


Juniorky (U19)
Liga
08.03.2020

Tigers Basketball České Budějovice
76 - 46
Tygřice Louny
10:14, 22:9, 23:12, 21:11

Střelci

Soukupová B. (8/6) 18, Pazourková a Najbrtová (8/4 1) po 16, Soukupová D. 10, Zajíčková (2) 8, Vacková 4, Lipavská a Baláková po 2

Hodnocení trenéra

Vstup do utkání se nám moc nevydařil. Spíš to vypadalo, že ještě spíme. Vyprodukovali jsme neuvěřitelné množství ztrát a v obraně jsme pouze postávali nebo při nájezdu soupeře nestíhali.. Věděli jsme , že soupeř na nás vyrukuje se zónovou obranou, ale měli jsme velký problém postavit se do postavení, ze kterého můžeme proti této obraně hrát. A když jsme za první čtvrtinu neprovedli ani jeden RP, tak prohra v první čtvrtině byla na světě. Ve druhé čtvrtině, jsme více zpřesnili (přitlačili) obranu a začali jsme skóre otáčet. Občas se nám dařilo soupeřovu obranu krásně rozebrat , ale také byly chvilky kdy jsme si podávali balon jako horký brambor a neudělali ani krok , tzn. nečetli hru soupeře a bez rekce na ní. Ke konci už soupeři docházely síly, obrana měla vetší trhliny, kterých jsme využívali k zakončení a nakonec celkem pohodlně vyhráli. Louny vydrželi v zónové obraně celé utkání. Jsem za to rád, neboť útok proti zóně nemáme možnost hrát tak často. V případě, že bych si odmyslel ztráty , tak to nebyl od druhé čtvrtiny tak špatný výkon. Gratuluji k prodloužení šňůry bez porážky ….

Komentáře k zápasu

Napište nám svůj názor k tomuto zápasu. Komentáře vyjadřují sice vaše názory, nicméně urážlivé a vulgární příspěvky budou smazány! Pro vložení nového komentáře vyplňte níže uvedený formulář a zprávu uložte.


Naši partneři

Město České Budějovice
Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Bosh Hoch Čevak                Alimpek Mane ČB TPA ZŠ Kubatova MŠMT ZSD VH Dent VH Dent VH Dent